Anahtarını Kaybedenler için Goji Akıllı Kilit

Goji Akıllı Kilit ile, akıllı telefonunuzla birkaç tıklama ile evinizin girebilirsiniz.
Goji Akıllı Kilit ile evin kapısını kitleyin veya açın, bunu yaparken akıllı cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca zaman kontrollü girişleri görebilirsiniz ve siz yokken kapınızı çalanları görebilirsiniz. Kilit tüm girişleri arşivler ve aynı zaman da metin mesajı olarak gönderir.

Staples goji kiliti Staples Bağlan’a ekliyecek, aynı zamanda Philips, GE ve Honeywell gibi şirketlerin aydınlatma, klima denetimi ve güvenlik aygıtları da destekleyecek.

Goji desteklenen telefonun internet bağlantısı veya Bluetooth Low Energy, üzerinde çalışan, iOS ve Android telefonlar ile çalışacak. Bu küresel bir icat; Sadece Goji kilidi telefonunuza yükleyin ve nerede olursanız olun evinize erişimi yönetmek için bir hesap açın
Goji Akıllı Kilit, Kapının iç tarafında şık bir dikdörtgen ile ön yüzünde şık dizayna sahip üzerinde varolan anahtar deliği üzerinde verdiği basit bir dairedir. Kilitin gümüş, altın ve bakır versiyonları mevcuttur. Bir yedek olarak, manuel anahtar hala kullanılabilir ve akıllı telefonunuzu kaybettiğinizde, kilit erişimini devre dışı bırakmak için gece gündüz destek var.
Goji çelik ve ahşab kapılar ile uyumludur. Bir elektrik kesintisi durumunda, Goji kilitleme işlemlerine normal olarak devam edecek, ancak sistem çevrimiçine dönene kadar size hiçbir güncellemeyi gönderemez. Aşağıdaki videoyu izleyin.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir