En İyi 5 Yeşil Araç

top5_conceptgadget_leadimageGünümüzde alternatif enerjiye eğilim arttı, yenilenebilir enerjiler arasında olan Güneş Enerjisi ‘ni kullanan araçlar gün geçtikçe karşımıza çıkıyor. Günlük yaşamımızda sürekli kullandığımız ve ihtiyaç duyduğumuz araçlardan en iyi beş tanesini inceledik.

 

 

 

 

1. Güneş Enerjisi İle Çalışan Bluetooth Kulaklık

top5_conceptgadget_bluetoothheadphonesGenelde kordonu olan kulaklıkları sevmeyiz. Kablosu olmayan kulaklıklarında şarzı çabuk biter. İşte bunun çözümü bulunmuş, Güneş Enerjisi ile çalışan bluetooth kulaklık. Tasarımı ve ergonomisi iy olan kulaklık için altıgen güneş panelleri kullanılmış bu sayede istenilen esneklik elde edilmiş.

 

 

 

 

2. Kinetik ve Esnek OLED Telefon

top5_conceptgadget_kyoceraflexphoneMevcut cep telefonlarımızı hep yer düşürürüz bu yüzden sürekli zarar görür. Şimdi düşse bile zarar görmeyecek esnek bir cep telefonu düşünün. Kyocera ‘nın konsept çalışması olan esnek OLED cep telefonunu cüzdanınız gibi esnek ve cebinizde taşınabilecek hale getirdi. En güzel özelliklerinden biri ince ve düzgün hatlara sahip geniş ekran olamsı. Enerjisinide Kinetik Enerji ‘den sağlamakta. Siz yürüken o şarz oluyor.

 

 

 

3. Güneş Enerjisini Toplayan Jaluzi

top5_conceptgadget_blightblindsGün boyunca sizi rahatsız edici gün ışığından korurken, Güneş panelleri ilede Güneş Enerjisi depolamakta. Gece olduğunda lambalarınıda, gün boyunca toplanan enerji ile çalışmakta.

 

 

 

 

 

4. Güneş Enerjisi İle Çalışan Bileklik Cep Telefonu

top5_conceptgadget_braceletphoneCep Telefonunu kaybetmeye son, bileklik şekilde olan bu cep telefonu Güneş Enerjisi ile çalışmakta.

 

 

 

 

 

 

5. Güneş Enerjisi Üreten Güneş Gözlüğü

top5_conceptgadget_solarsunglassesHepimiz güneş gözlüğü kullanırız, güneş gözlüğümüzden iPod veya cep telofonunuzu şarz etmek istemez misiniz ?

Güneş gözlüğünün camlarında bulunan özel güneş panelleri sayesinde Güneş Enerjisini cep telefonu veya iPod tarzı cihazları şarz etmekte kullanabilirsiniz.

1 Yorum

  1. kenan ayhan

    4 Nisan 2010 at 21:30

    sunduğunuz ürünler fevkalede güzel birde fiyatları ve firma adresleri olsaydı çok güzel olurdu . ben izmirdeyim ve bu ürünleri pazarlamak isterim bu konuda bizi bilgilendirebilirmisiniz.

  2. Kaya

    9 Haziran 2010 at 10:05

    Şarz denmez şarj denir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir