Özel. Akıllı. Öncü. Öz Çekime Hazır mısınız?

Geçen haftalarda paylaştığımız NIXIE nin sanki gerçeğe yakın versiyonu olmuş ZANO ve gayet başarılı gözüküyor.

ZANO avucunuzun içine sığacak kadar küçük ve yeterince akıllı ultra-taşınabilen uçan alettir, kişisel hava fotoğrafçılığı ve HD video çekmek için kullanılır! ZANO üzerinde bulunan WiFi sayesinde akıllı cihazınızla (iOS veya Android) doğrudan bağlanır ve daha önce hiç deneyimlemediğiniz kadar kolay güzel anlarınızı yakalamanıza ve paylaşmanıza imkan sağlar.

Plethora sensörleri kusursuz çalışarak her zaman engellerden kaçınabilir, ZANO konumunu heran bilir ve bu sayede akıllı cihazınız ile birlikte tam olarak nerede olduğunu bilebilirsiniz.

Bu şu anlama gelir ZANO ve akıllı cihazınız birbirine bir sanal halatla bağlı gibidir. Zano basit el işaretleriyle kontrol edilebilir. Telefonunuzu sallayarak ya da tabletinizi sola veya sağa, ileri veya geriye hareket ettirerek ZANO yu kontrol edebilirsiniz. (ZANO ayrıca ekrandaki tüm kollar ile, “Serbest uçuş” modunda kullanılabilir). Ekranda slayt kontrol rotasyonu ve rakım barları vardır. ZANO pilot yükü olmadan maksimum kontrol ve yaratıcı özgürlük sağlar, (“Serbest Uçuş” modu yanı sıra “Yakalama” modunda) aksi belirtilmediği sürece konumunu koruyacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=hgkbhjXTbOE#t=18

Eğer ZANO akıllı cihazdan çok uzak olduğunu veya pilin azaldığını algılarsa, otomatik olarak akıllı cihazınızın olduğu yere dönecektir.

ZANO “Beni takip edin” moduna sahiptir. Beni takip et modunda mesafeyi ayarlayarak sizi o uzaklıktan takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede ZANO sizi takip ederken belirttiğiniz mesafeyi korur ve bu sırada da karşısına çıkabilecek manialardan kaçınabilir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir