ZipGripGo Kar Paleti, Güvenli Kış Sürüşü Sunar

ZipGripGo kar paleti finansman portalı Kickstarter.com üzerinde düşük-maliyetli araç çekiş çözümünün duyurdu. Kar, buz veya çamurda etkili; ZipGripGo kar paleti anında sıkışmış araçları kurtarabilir, aletsiz, birkaç dakika içinde herhangi bir binek arabanın tekerleklerine takılabilir.

Mucit Mike Curry “Ben sürücülerin kötü hava koşullarında, bilmedikleri yollarda nasıl gideceklerine dair korkularını gidermek istedim. Bu Karım, annem, ya da kızım için istediğim bir üründür. Bu ortalama bir kişi için bir güvenlik ağı sunar. ” dedi.

Aynı temel teknolojiyi kullanan Kablo bağları, patentli ZipGripGo kar paleti acil çekiş yardım seti aşırı soğuklarda bile güçlü kalan bir özel naylon malzemeden imal edilmiş 12 sağlam askı içerir. Sıkışmış bir arabayı kurtarmak için, sürücünün yapması gereken lastiğin yüzeyi boyunca aracın tahrik tekerleklerine birkaç askı dolamalı, daha sonra elle onları sıkılaştırmalıdır. ZipGripGo ile, lastiğin sırt yüzeyi geçici olarak kötü koşullarda bile yeterli çekiş verir, kar, buz veya çamurun içine saplanacak naylon çivileri vardır.

“Geleneksel zincirleri aksine, ZipGripGo kar paketi tekerleklere sadece kısmi erişim var olsa bile, zaten sıkışmış olan bir araca aletsiz monte edilebilir. Bir sürücü için geleneksel yöntemlerin maliyetini ve beklemeyi ortadan kaldırarak bunların yerine ZipGripGo askıları takmak sadece birkaç dakika sürer bu sayede otomobilinizi kendi gücünü kullanarak kurtarabilirsiniz .” Curry dedi. Araçla kaygan yüzey güvenle aşıldıktan sonra, ZipGripGo askıları herhangi bir kesici alet kullanmadan basit bir pimi çekerek saniyeler içinde sökebilirsiniz ve normal sürüşe devam edebilirsiniz.

ZipGripGo kolaydır hantal ve yer kaplamaz. Acil bir durumda bir aracın bagaj veya kargo alanında, saklanabilir. Boyutu özel zincirleri aksine, ZipGripGo cinching mekanizması tekerlekleri ve tüm şekil ve boyutlarda lastikler ile uyumlu, böylece herhangi bir aile arabası, kamyon veya SUV için hazırdır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir